Terttu och familjen
Enter subtitle here

Jsem Terttu Gasko Prim

Odkaz na Terttu Gasko Prim v Hovawart klubu.  

Bydlím se svými páníčky Patricií a Janem Löblovími v Pikovicích cca 35km od Prahy. Jsou my 3 roky a souhlasila jsem (přes svalový test) že chci letos mít štěňátka. Tak jsme vybírali ženichy a vyšlo to vše krásně. Jsem březí a štěňátka by se měli narodit 30.4-1.5.2019

Jak to začalo

- vše to začalo, když jsem lákala manžela ke koupi pejska a četla jsem nahlas jména štěňátek ..... (manžel chtěl světlou fenečku Hovawarta, prý někdy... ) a četla jsem tedy ... Taru, Terttu ... a manžel se ozval TERTTU TU CHCI !!! no tak jsme se nejprve napsali email s dotazem jestli je ještě Terttu volná a jeli jsme se podívat.

Jsem ta vrchní s tmamím obojkem, lísteček to je moje, no a to byla výborná bouda že jsem vyděla dovnitř :-)

Matka a otec Terttu

Odkaz na Sthella Steinroller v Hovawart klubu

Odkaz na Darcius Gasko Prim v Hovawart klubu

Tak jsme přijeli k příjemným lidem, k Lence a Cyrilovi Kunštekovým do Dražic u Benátek nad Jizerou. A byla tam samozřejmě i matka Terttu- krásná, jemná a hravá Sthella Steinroller (Obr.1) a otec, tak jak má správný otec být - důstojný, ochraňující a klidný, Darcius Gasko Prim (Obr.2) Prim :-D Prostě jsme poznali celou velkou rodinu najednou. Všechny je máme moc rádi. Tak jsme objevili nový svět - svět psí a začali jsme se učit vše co je kolem pejsků potřeba. 

Měli jsme velké štěstí, že jsme potkali tuto rodinu, protože dělá vše pro dobro chlupáčků i když pro ně samotné to není jednoduché. Prostě pro dobro VŠECH :-D a tak to máme rádi také. 

A co je pro nás důležité, mají s Námi Všemi obrovskou trpělivost. A i když vidí že děláme chybu, nenařizují, ale umí poradit. MOC DÍKY ZA VÁS A VAŠE OTEVŘENÁ SRDCE :-) 

Stela a její panička Lenka jsou jedna packa. Pečůjící ale i hravé, emotivní i jemné. Ale hlavně moc hodné :-)

Dárcius nám mává z psího nebe a určitě nás hlídá jestli děláme všechno správně :-)

S Cirylem svím pánečkem tho hodně zažili, výstavy zkoušky, obrany a stopu. Na to všechno byl MÓÓC a móóóc šikovný. Věříme že i nahoře s tím pokračuje :-)

Terttu je po něm věříme majestátně klidná :-)

A po Stele zase úžasně hravá.

Mazlivá je myslím po obou :-)))) že Lení, nebo je to jinak?

Naše Terttu a sourozenci Naše Terttu a sourozenci Naše Terttu a sourozenciNaše Terttu a sourozenciNaše Terttu a sourozenciNaše Terttu a sourozenciNaše Terttu a sourozenciNaše Terttu a sourozenciNaše Terttu a sourozenciNaše Terttu a sourozenciNaše Terttu a sourozenciNaše Terttu a sourozenciNaše Terttu a sourozenciNaše Terttu a sourozenciNaše Terttu a sourozenciNaše Terttu a sourozenciNaše Terttu a sourozenci

Ta tmavší světlá je s černým proužkem je Terttu.